ERIBA Touring: nejlepší kultovní karavan!

Karavany ERIBA Touring získaly kultovní status. Vyznačují se nízkou hmotností, kompaktními rozměry a nízkou celkovou výškou. Jejich zvedací střecha a vynikající jízdní vlastnosti jsou pozitivně legendární. Vozidla se dodávají s exkluzivním balíčkem vybavení, který zajišťuje pohodlí i maximální bezpečnost. Praktický koncept nábytku s vysoce kvalitním interiérem a exkluzivním designem - v obývacím a spacím prostoru, kuchyni a koupelně - dělá cestování s ERIBA Touring nezapomenutelným zážitkem.

Vintage a retro jsou zpět v módě. A to se netýká jen módy, nábytku a dekorativních předmětů, ale také a zejména automobilového průmyslu, včetně karavanů. V tomto případě to není jen design, ale také životní styl minulosti, který si lidé chtějí znovu vytvořit. A to je přesně to, co vám klasický karavan ERIBA Touring dokáže dát.

Právě v tomto vozidle začali němečtí turisté nejprve cestovat po celé délce a šířce své země a přes Alpy na jih. Popularita německého karavanu zůstává nezměněna a kultovní vozidlo je nyní v kempu větší senzací než kdy jindy.

Eriba Touring

Okouzlující, stylový, pohodlný, praktický, klasický, ikonický - existuje tolik slov, které popisují ERIBA Touring, a všechna jsou stejně použitelná. Od svého uvedení na trh v roce 1958 tento typický "stále zelený strom" s charakteristickým tvarem a nadčasovým designem nezměnil svůj vnější vzhled. Lesklá stříbrná vnější kůže současného Touringu mu dává typický retro vzhled karavanu. Interiér také autenticky odráží vzhled a pocit minulých dnů, zatímco samotná dodávka byla neustále vylepšována a sladěna s nejnovějšími standardy, pokud jde o technologii, vybavení a bezpečnost.

Zaměřte se na individualitu

ERIBA Touring se může pochlubit jedenácti různými modely a je tak karavanem pro individuality. Ať už potřebujete cokoli - útulnou manželskou postel, praktická oddělená lůžka, velkorysé posezení (jen pro páry, pro přátele nebo pro celou rodinu) - ERIBA Touring nabízí ideální výběr a vybavení pro každý typ dovolené. Praktická řešení úložných prostorů, jako jsou stylové celokovové skříňky na stropu nebo skříň po celé délce, vám ponechávají dostatek místa. Vybavení pro táboření, sport a pláž se snadno vejde do úložných prostor pod postelemi nebo do předních a zadních sedadel. Navíc zvedací střecha zajišťuje působivou světlou výšku 1,95 metru.

Eriba Touring

Oblíbený karavan pro průzkumníky a znalce

Dodávka si v průběhu let zachovala svůj původní kompaktní, štíhlý tvar. Nejkompaktnější model se šířkou dva metry má celkovou délku pouhých 4,83 metrů včetně oje. Díky prohlídce v závěsu nebudete mít problém vyjet na úzké, klikaté trasy borovými háji i na opuštěné pláže. Dokonce i strmý terén lze zvládnout bezpečně a sebevědomě díky standardní protiblokovací spojce s automatickým pojezdem a automatickým reverzním mechanismem. Jakmile jste našli ideální místo daleko od turistických hotspotů, můžete tam šťastně zůstat několik dní díky rozsáhlému vybavení na "palubě": po dni na pláži můžete smýt sůl v kompaktní koupelně se sprchou a to třeba před přípravou večeře v plně vybavené kuchyni s varnou deskou a lednicí. Nebo můžete jednoduše odpojit svůj karavan ERIBA Touring a vydat se do nejbližšího města, abyste večer zakončili mezi místními obyvateli na terase útulné restaurace. Stručně řečeno: Oblíbený kultovní karavan ERIBA Touring je stále stejně populární a vypadá tak, že potěší nadšence kempování i v budoucnu!