Chcete svému karavanu ERIBA přidat ještě větší osobní nádech? K dispozici je spousta atraktivních doplňků pro přizpůsobení vašeho přívěsu. Níže je jen několik z nich - náš prodejce HYMER vás rád informuje o kompletní nabídce.

ERIBA je nyní GT

Eriba Touring

Balíček GT - k dostání jako volitelný doplněk - je vizuální a funkční vylepšení pro váš ERIBA Touring: na jedné straně slitinové ráfky, hladké kovové boční stěny, přední a zadní sekce v Crystal Silver (design kamene). V zadní části jsou také dvě přídavná světla na čtení, vnější dveře skříňky napravo, odpadkový koš integrovaný ve dveřích, dveře se síťkami proti hmyzu, kryt dřezu jako prkénko a dva pytle na nádobí.

Skladovací zázrak

Eriba Touring

Když otevřete dveře poklopu v podlaze, máte k dispozici další obrovský „sklep“. Má kapacitu cca 40 litrů.

Více než jen dveře

Eriba Touring

Vstupní dveře se stávají praktickým nábytkem s úložnými kapsami a integrovaným odpadkovým košem. Volitelná roleta proti hmyzu chrání před nežádoucími hosty.

Rezervní kolo

Eriba Touring

Zadní držák rezervního kola pod podlahou zajišťuje, že budete mít v případě nouze vždy rezervní kolo v plné velikosti - aniž byste ztráceli drahocenný úložný prostor.

Potahový materiál Ecotech Grazia

Eriba Touring

Komfortní, snadno čistitelný potahový materiál Ecotech Grazia s fialovými detaily je k dispozici pro modelovou řadu ERIBA Touring.

Varná deska se 3 hořáky

Eriba Touring

Volitelná, snadno použitelná a snadno čistitelná varná deska se 3 hořáky umožňuje připravit vynikající jídla v ERIBA Touring. Skleněné víko funguje, když je zvednuto, jako ochrana proti plamenům v kuchyni.

 

Obrázky jsou čistě ilustrační a mohou zobrazovat zvláštní vybavení, příslušenství a dekorace vozidla, které nejsou součástí standardního rozsahu dodávky vozidel. Speciální vybavení je zahrnuto v aktuálním ceníku a je k dispozici za příplatek. Vyhrazujeme si právo provádět úpravy zařízení nebo vylepšení produktu v průběhu životního cyklu produktu, který není na fotografiích zobrazen. Za chyby a změny související s obsahem nepřebíráme žádnou odpovědnost.