Okouzlující vnitřní koncepty.

Maximální komfort při spaní

Eriba Touring

Cestování nemusí snižovat pohodlí při spaní: u ERIBA Touring je díky matraci ze studené pěny a měkkému povrchu zaručen klidný spánek.

Samostatné postele

Eriba Touring

Jednolůžkové postele s příjemným povrchem přidávají do spacího prostoru pocit útulna - zde v ERIBA Touring Troll 542 je zobrazený se zvlášť velkorysým úložným prostorem pod postelemi.

Snový úložný prostor

Eriba Touring

Všechna pevná lůžka v prostoru pro spaní jsou široká a jsou udržována ve správné poloze pomocí pružinových vzpěr. Modely ERIBA Touring Familia 310, ERIBA Touring Triton 418, 430 a 530 a ERIBA Touring Troll 530, 535 a 550 mají obrovský úložný prostor, který je přístupný zvenku prostřednictvím dveří.

Malý cestovní prostorový zázrak

Eriba Touring

Obrovské podlahové boxy jsou snadno přístupné - buď zevnitř karavanu, nebo zvenku skrz velké vnější dveře na straně karavanu (volitelně zvlášť v závislosti na modelu).

Světlo na čtení

Eriba Touring

V ERIBA Touring je čtecí světlo se senzorem umístěno buď nad příčným zadním lůžkem, nad oddělenými postelemi nebo nad velkou skupinou sedadel v závislosti na modelu. Jen pro ty, kteří mají rádi příjemný večer při čtení knihy!

Dostatek prostoru

Eriba Touring

Všechna modely mají velkou skříň v plné výšce s nastavitelnými policemi. Tímto způsobem jste dokonce vybaveni pro delší cesty.

Úložný prostor, jako by kouzlem

Eriba Touring

Když otevřete dveře v podlaze ERIBA Touring, máte v ložnici k dispozici volitelný „sklepní“ prostor, který pojme až 40 litrů.

Skříňové police

Eriba Touring

V modelu Troll 530 jsou výškově nastavitelné police, což znamená, že skříň v ERIBA Touring má flexibilní využití.

 

Obrázky jsou čistě ilustrační a mohou zobrazovat zvláštní vybavení, příslušenství a dekorace vozidla, které nejsou součástí standardního rozsahu dodávky vozidel. Speciální vybavení je zahrnuto v aktuálním ceníku a je k dispozici za příplatek. Vyhrazujeme si právo provádět úpravy zařízení nebo vylepšení produktu v průběhu životního cyklu produktu, který není na fotografiích zobrazen. Za chyby a změny související s obsahem nepřebíráme žádnou odpovědnost.