Inspirující design interiéru na kolech.

Kompaktní, ale úžasně prostorný

Eriba Touring

ERIBA Touring se zvedací střechou má v obytné části výšku 1,95 metrů. Interiér je příjemný, s chytře navrženým nábytkem ve stylu Trentino Pear Wood.

Ekonomická LED

Eriba Touring

LED osvětlení zabudované ve stropních skříňkách poskytuje příjemné prostředí a minimalizuje spotřebu energie.

Příjemné osvětlení

Eriba Touring

Integrované LED osvětlení v rozích stropních skříňek lze zapínat a vypínat jednotlivě, takže v obytném prostoru můžete vždy vytvořit dokonalou atmosféru.

Přímá viditelnost

Eriba Touring

Navzdory svým kompaktním vnějším rozměrům na vás v ERIBA Touring čeká velký obývací prostor s dobrým výhledem zepředu dozadu. Povrch nábytku Trentino Pear Wood vytváří světlou a domáckou atmosféru.

Nádrž na čerstvou vodu

Eriba Touring

Volitelná nádrž na čerstvou vodu v předním úložném prostoru obývacího pokoje v ERIBA Touring.

Místo k sezení

Eriba Touring

Komfortní přední sedací souprava obývacího pokoje v designu tkaniny Ecotech Grazia. Police na boku a prostorné stropní skříňky poskytují v ERIBA Touring dostatek úložného prostoru pro vaše důležité předměty.

Pocit prostoru

Eriba Touring

S útulným předním sedadlem a pevným zadním příčným lůžkem po celé šířce vzadu a výškou 1,95 metru je v ERIBA Touring jpříjemný pocit prostoru v obytné části.

Eriba Touring

Komody pod sedadlem v sedacích částech poskytují obrovské množství úložného prostoru - dokonce i pro větší předměty.

Eriba Touring

Dvířka prostorných stropních skříní lze bezpečně zavřít pomocí robustného kovového uzávěrů.

 

Obrázky jsou čistě ilustrační a mohou zobrazovat zvláštní vybavení, příslušenství a dekorace vozidla, které nejsou součástí standardního rozsahu dodávky vozidel. Speciální vybavení je zahrnuto v aktuálním ceníku a je k dispozici za příplatek. Vyhrazujeme si právo provádět úpravy zařízení nebo vylepšení produktu v průběhu životního cyklu produktu, který není na fotografiích zobrazen. Za chyby a změny související s obsahem nepřebíráme žádnou odpovědnost.