Inspirující design interiéru na kolech.

Více prostoru pro přípravu

Eriba Touring

Boční deska funguje jako prodloužení pracovní desky a v kombinaci s dřezem vytváří velkou pracovní plochu.

Eriba Touring

Zásuvka s příborovou vložkou udržuje věci uklizené.

Eriba Touring

Víko dřezu s integrovanou sekací deskou poskytuje větší pracovní plochu. I velké pánve se vejdou pod kohoutek s vysokým ramínkem.

3-prstencová varná deska

Eriba Touring

Volitelná snadno použitelná a snadno čistitelná 3-prstencová varná deska umožňuje přípravu ambicióznějších jídel. Když je skleněný kryt složený, slouží jako protipožární ochrana.

Dřez

Eriba Touring

Ve velkém dřezu v kuchyni je dokonce prostor pro velké hrnce a pánve.

Varná deska s 2 hořáky

Eriba Touring

Varná deska s 2 hořáky a s ochranou proti ohni a skleněnou krycí deskou je standardně instalována v ERIBA Touring - varná deska s 3 hořáky je k dispozici jako volitelné příslušenství. Ovládací tlačítka sporáku lze pro snadnější čištění vyjmout.

Pracovní plocha

Eriba Touring

Navzdory své kompaktnosti nabízí kuchyně v ERIBA Touring přiměřeně velkou pracovní plochu. Tento prostor je dále rozšířen skleněným víkem sporáku a volitelným krytem dřezu. Nádobí, pánve a jídlo lze uklidit do skříňky pod kuchyňským deskou.

Rozšířená pracovní plocha

Eriba Touring

Pracovní plochu v ERIBA Touring lze i ve standardním modelu snadno rozšířit pomocí dalšího sklopného panelu.

Eriba Touring

Velké skříňky ve stropu mají dostatek prostoru pro nejrůznější kuchyňské náčiní.

Dostatek prostoru pro chlazení

Eriba Touring

90-litrová kompresorová lednice v modelu ERIBA Touring Troll 535 nabízí dostatek prostoru pro uložení čerstvého jídla a pití. Integrovaná mrazicí část má dostatek prostoru pro zmrzlinu a kostky ledu v horkých letních dnech.

 

Obrázky jsou čistě ilustrační a mohou zobrazovat zvláštní vybavení, příslušenství a dekorace vozidla, které nejsou součástí standardního rozsahu dodávky vozidel. Speciální vybavení je zahrnuto v aktuálním ceníku a je k dispozici za příplatek. Vyhrazujeme si právo provádět úpravy zařízení nebo vylepšení produktu v průběhu životního cyklu produktu, který není na fotografiích zobrazen. Za chyby a změny související s obsahem nepřebíráme žádnou odpovědnost.