Eriba Touring

ERIBA Touring se vyznačuje nápadným tvarem karoserie díky jedinečné konstrukční koncepci, která byla převzata z konstrukce letadel (s robustní ocelovou trubkovou klecí). Izolovaná plynová skříň v karavanu ERIBA Touring má robustní, ale lehkou vlnitou hliníkovou základnu, a je přístupná přes velkou klapku nad ojí. Má nízkou nakládací rampu a pojme dvě 5 kg plynové láhve.

Boční pohled na pravou stranu

Eriba Touring

Kultovní karavan ERIBA Touring: zde ve speciálním hladkém kovovém designu Crystal Silver, který je k dispozici v rámci balíčku.

Pohled zepředu na pravou stranu

Eriba Touring

Když je střecha pop-top otevřená, ERIBA Touring se může pochlubit světlou výškou 1,95 m.

Boční pohled, otevřené dveře

Eriba Touring

Dveře jsou vybaveny různými přihrádkami a košem na odpadky. Takže všechno najde své správné místo.

Boční pohled

Eriba Touring

Díky stanovému materiálu na zvedací střeše je v ERIBA Touring vždy velmi příjemné vnitřní klima. Boční výřezy ve stanové tkanině navíc podporují cirkulaci vzduchu a umožňují dostat více světla dovnitř přívěsu. Díky integrovaným sítím proti komárům zůstane hmyz venku.

Boční klapka

Eriba Touring

Praktická venkovní lehátka jsou v některých případech k dispozici také jako součást volitelného balíčku.

Více než jen dveře

Eriba Touring

Vstupní dveře se stávají praktickým nábytkem s úložnými kapsami a integrovaným odpadkovým košem. Volitelná žaluzie proti hmyzu udržuje nežádoucí hosty daleko.

 

Obrázky jsou čistě ilustrační a mohou zobrazovat zvláštní vybavení, příslušenství a dekorace vozidla, které nejsou součástí standardního rozsahu dodávky vozidel. Speciální vybavení je zahrnuto v aktuálním ceníku a je k dispozici za příplatek. Vyhrazujeme si právo provádět úpravy zařízení nebo vylepšení produktu v průběhu životního cyklu produktu, který není na fotografiích zobrazen. Za chyby a změny související s obsahem nepřebíráme žádnou odpovědnost.