Hymermobil třídy B MasterLine

Díky polštářům v obývacím pokoji a výškově nastavitelným sklopným sedadlům Ergoflex je komfortní sedací plocha ve tvaru písmene L větší a pohodlnější než kdy dříve. Obzvláště pohodlné sezení je zajištěno díky konceptu čalounění Duo-Core se systémem LoungeComfort. Pokud se opěrky hlavy nepoužívají, lze je snadno uložit do zvláštního prostoru pod sedadlem. Pro ještě větší pohodlí je v sedací části standardně k dispozici dvojitý port USB.

Hymermobil třídy B MasterLine

Vynikající komfort ihned od prvního okamžiku, zejména ve velkorysém prostoru k sezení, vás zve k odpočinku a relaxaci. Nové vstupní dveře široké 65 cm s volitelnými funkcemi, jako je zavírání, přístup RFID a systém centrálního zamykání, otevírají nový svět luxusního cestování.

Hymermobil třídy B MasterLine

Uvnitř není prostor žádným způsobem rozdělen, takže HYMER Třída B MasterLine zaujme svým harmonickým designem interiéru. Díky nové koncepci osvětlení vypadá interiér mnohem prostorněji než kdy dříve.

Hymermobil třídy B MasterLine

Špičková kvalita podvozku Mercedes-Benz Sprinter spolu s výkonem motoru až 177 koní poskytuje dokonalý výkon. Zvýšená bezpečnost a pohodlí při jízdě jsou zajištěny díky vyčerpávajícím a vyzkoušeným asistenčním systémům řidiče Mercedes-Benz. V příborníku je nová police a další úložný prostor.

 

Obrázky jsou čistě ilustrační a mohou zobrazovat zvláštní vybavení, příslušenství a dekorace vozidla, které nejsou součástí standardního rozsahu dodávky vozidel. Speciální vybavení je zahrnuto v aktuálním ceníku a je k dispozici za příplatek. Vyhrazujeme si právo provádět úpravy zařízení nebo vylepšení produktu v průběhu životního cyklu produktu, který není na fotografiích zobrazen. Za chyby a změny související s obsahem nepřebíráme žádnou odpovědnost.