Hymermobil třídy B MasterLine

Ložnice vozu HYMER Třída B MasterLine nabízí dvě velmi pohodlné postele s oddělenými lůžky o délce více než 2 m a šířce 90 cm, které lze přeměnit na velký relaxační prostor, zatímco výškově nastavitelná královská postel s rozměry 200 x 156 cm je vrchol v modelu 790 - a to vše každou noc pro váš blažený spánek .

Hymermobil třídy B MasterLine

Ať už se rozhodnete pro oddělená lůžka o šířce 90 cm a délce přes 2 m, nebo pro verzi, ve které byly postele přeměněny na spící oázu o rozměrech 2 x 2 m, každé lůžko ve voze HYMER Třída B MasterLine 780 je neuvěřitelně pohodlné.

Hymermobil třídy B MasterLine

Rozkládací postele a matrace s rozměry 199 x 145 cm a standardně dodávaný komfortní spací systém s odpruženou matrací a vícezónovou matrací ze studené pěny zajišťuje ve voze HYMER Třída B MasterLine obzvlášť klidný spánek.

 

Obrázky jsou čistě ilustrační a mohou zobrazovat zvláštní vybavení, příslušenství a dekorace vozidla, které nejsou součástí standardního rozsahu dodávky vozidel. Speciální vybavení je zahrnuto v aktuálním ceníku a je k dispozici za příplatek. Vyhrazujeme si právo provádět úpravy zařízení nebo vylepšení produktu v průběhu životního cyklu produktu, který není na fotografiích zobrazen. Za chyby a změny související s obsahem nepřebíráme žádnou odpovědnost.