Hymermobil třídy B MasterLine

Elegantně zakřivené ultra panoramatické čelní sklo naplňuje ikonický podpis HYMER na čelním části vozu - výsledkem je přepracovaná karoserie, která přitahuje spoustu pozornosti. Kromě toho díky výraznému designu přední části s chromovaným lemováním vypadá HYMER Třídy B MasterLine stejně sportovně jako exkluzivně.

Hymermobil třídy B MasterLine

Moderní design přední části s ikonickým podpisem HYMER dává vozu HYMER Třídy B MasterLine výjimečně dynamický vzhled. Přední část plynule zapadá do bočních stěn. Integrované ultra panoramatické čelní sklo navíc zajišťuje vždy nejlepší výhled.

Hymermobil třídy B MasterLine

Vysoké boční stěny chytře skrývají všechny části příslušenství a vytvářejí elegantně minimalistický vzhled.

Hymermobil třídy B MasterLine

Vícevrstvá technologie HYMER se skládá z hliníkového rámu PUAL a v kombinaci s GRP střešním nátěrem poskytuje optimální ochranu proti krupobití. Těsnost je díky dodatečné hliníkové vrstvě zaručena po mnoho let. Robustní, souvislý podvozek GRP poskytuje ochranu před odmrazovací solí, nečistotami a odštěpky způsobenými kameny.

Hymermobil třídy B MasterLine

Nová zadní část GRP se vyznačuje dvojitou konstrukcí, je odolná proti krupobití a vypadá jednoduše ohromeně. Krásně tvarovaná zadní část vozu HYMER Třída B MasterLine se vyznačuje přepracovaným tvarováním zadních světel se samonosnou "garážovou" skříní a to vše ve sportovním designu.

Hymermobil třídy B MasterLine

Každý, kdo chce přepravovat dlouhé a objemné předměty, ocení speciálně vyvinutý podvozek HYMER SLC s extra velkým úložným prostorem jako zvláště užitečný.

Hymermobil třídy B MasterLine

Mobilita na místě je zaručena díky velké, vysokovýkonné "garáži", díky které je přeprava kol a dokonce i skútrů hračkou a to až do 450 kg .

 

Obrázky jsou čistě ilustrační a mohou zobrazovat zvláštní vybavení, příslušenství a dekorace vozidla, které nejsou součástí standardního rozsahu dodávky vozidel. Speciální vybavení je zahrnuto v aktuálním ceníku a je k dispozici za příplatek. Vyhrazujeme si právo provádět úpravy zařízení nebo vylepšení produktu v průběhu životního cyklu produktu, který není na fotografiích zobrazen. Za chyby a změny související s obsahem nepřebíráme žádnou odpovědnost.