HYMER Třída B MasterLine  ční nad všemi obytnými vozy. Kombinuje nekompromisní špičkovou technologii a ikonický design nového vozu Mercedes-Benz Sprinter.

Za 60 let tvrdé práce jsme nejen zajistili, že naše jméno je zárukou kvalitního a technického know-how, ale také synonymem pro samotný obytný automobil. Stejně jako Mount Everest je „hora hor“ a Eiffelova věž „věž věží“, HYMER Třída B MasterLine definuje celou kategorii integrovaných obytných automobilů.

Hymermobil třídy B MasterLine

S novou řadou HYMER Třída B MasterLine jsme vytvořili vozidlo, které skutečně splní tento požadavek - na cestu životem jedině v HYMERU.

Přednosti

 • Inovativní a jedinečný podvozek SLC s rovnou horní podlahou pro větší stabilitu při jízdě a pohodlí díky nezávislému odpružení kol
 • 3D čelní část vozu pro sportovní výkon a vizuálně perfektní integraci
 • Víceúčelová dvojitá podlaha o výšce 36 cm, jako dodatečný úložný prostor, je zde vylepšená izolace a celková zimní izolace je ve standardní výbavě
 • 180 l pitné vody a 150 l odpadní vody
 • Bezklíčové startování s automatickou detekcí klíče v zapalování
 • Motor Mercedes-Benz Sprinter

Konstrukce podvozku a exteriéru

Hymermobil třídy B MasterLine

 • Četné asistenční systémy řidiče Mercedes-Benz Sprinter zajišťují nejvyšší úroveň bezpečnosti a perfektní ovladatelnost.
 • Jako nový konstrukční prvek je vylepšená přední část s 3D vzhledem charakterizována ikonou HYMER Iconic Signature, která vozu dodává mimořádně sportovní vzhled.
 • Ultra-panoramatické čelní sklo zaručuje, že budete mít dokonalý výhled na své okolí a provoz, i pro nejlepší možný výhled ven. Díky vzhledu čelního skla získává vozidlo mimořádně elegantní a automobilový vzhled.
 • Speciálně vyvinuté LED světlomety HYMER s denním provozním světlem a LED mlhovými světlomety s integrovaným natáčením světel dokonale osvětlují silnice, a to i za špatné viditelnosti.
 • Širokoúhlá zpětná zrcátka poskytují vynikající výhled dozadu bez omezení zorného pole.

Dokonalý design

Hymermobil třídy B MasterLine

 • 100% bezdřevá technologie PUAL se může pochlubit vynikajícími izolačními vlastnostmi, je zcela odolná vůči zimním podmínkám a vydrží nejvyšší teploty.
 • Samonosná "garážová" skříň GRP s užitečným zatížením až 450 kg nabízí velké úložné prostory 3 800 l. Integrovaný vývod topení zajišťuje, že vaše zavazadla jsou chráněna před chladem i v zimě.
 • Uvnitř dvojité podlahy podvozku SLC je velký prostor. Kromě topného systému jsou ve zdvojeném patře umístěny také nádrže na 180 l sladké vody a 150 l na odpadní vody. Chrání tak zařízení před mrazem, zlepšuje zvukovou izolaci a zajišťuje, aby podlaha v obytné části byla ve vodorovné poloze.
 • Technologie „Perfect Close“ s těsněním proti stříkající vodě zajišťuje spolehlivou ochranu v zimě i zvýšenou odolnost.
 • Nové hlavní vstupní dveře široké 65 cm - standardně s 2-bodovým zamykáním, oknem a velkým odpadkovým košem - jsou dokonale integrovány do interiérového designu vozidla.
 • Zadní část GRP s dvojitou částí je vybavena multifunkčním zadním světlem HYMER s hybridní technologií LED.

Vnitřní pohodlí

Hymermobil třídy B MasterLine

Dokonalý design interiéru

HYMER Třída B MasterLine poskytuje ještě větší pocit prostoru díky většímu prostoru k sezení. Pro jasnou viditelnost mohou být opěrky hlavy pro lavicové sedadlo uloženy uvnitř samotného sedadla. V místě pro posezení je další úložný prostor. Čalounění Duo-Core poskytuje luxusní komfort díky systému LoungeComfort.

Kuchyň z domova

Díky pevné pracovní desce v kuchyni se budete cítit, jako byste nikdy neopustili domov. Volitelný hybridní sporák kombinuje praktické plynové a indukční varné desky. Lahve od oleje lze umístit do mycí jednotky nebo do spodní zásuvky. Extra široké kuchyňské zásuvky s pružnými přepážkami pojmou věci těžké až 15 kg a poskytují dostatek místa pro veškeré nádobí. Díky dvojitému závěsu je k lednici přístup jak z kuchyně, tak ze sedacího / vstupního prostoru - to je perfektní. Volitelná trouba je umístěna ve stejné jednotce.

Spíte pohodlně

90 cm široké a přes 2 m dlouhé postele s vícezónovými matracemi se studenou pěnou v modelu Hymermobil třídy B MasterLine 780 vám zaručí, že budete spát maximálně pohodlně. Lze je použít jako samostatné postele nebo jako obří spící oázu.

Domácí sprcha z domova

Se světlou výškou až 1,94 m a skutečnými skleněnými sprchovými dveřmi se budete ve sprše cítit téměř jako doma.

Hymermobil třídy B MasterLine

HYMER Třída B MasterLine vám udělá z každého výletu na celém světě velké potěšení. Koneckonců, mít svou vlastní kuchyň, obývací pokoj a postel s sebou na silnici je úžasně pohodlné a proměňuje každou cestu ve stylový zážitek.

Hymermobil třídy B MasterLine

Navrženo pro každého, kdo hledá výzvu a kdo má vášeň pro vlastní stravování i v odlehlých regionech daleko od civilizace - HYMER Třída B MasterLine je prostě perfektní způsob, jak si to vše užít.

Hymermobil třídy B MasterLine

Skutečná krása je doma kdekoli. S vozem HYMER Třída B MasterLine budete mít vždy svůj obývací pokoj - takže si můžete vždy vychutnat ty nejkrásnější výhledy v každém prostředí.

Hymermobil třídy B MasterLine

Vnitřní část vozu HYMER Třída B MasterLine se vyznačuje harmonickým designem interiéru. Díky nové koncepci osvětlení vypadá interiér daleko prostorněji než kdy dříve.

Hymermobil třídy B MasterLine

Ložnice vozu HYMER Třída B MasterLine 780 nabízí dvě velmi pohodlné postele s oddělenými lůžky o délce více než 2 m a šířce 89 cm, které lze přeměnit na velký relaxační prostor, zatímco výškově nastavitelná postel "pro královny" s rozměry 200 x 156 cm je vrchol v modelu 790 - to še pro blažený spánek, každou noc.

Hymermobil třídy B MasterLine

Díky promyšleným funkcím, jako je nová generace dvoudveřových chladniček, velká pracovní plocha a hybridní vařič, který kombinuje plynové a indukční varné desky, vám kuchyně v novém voze HYMER Třída B MasterLine usnadní přípravu jídla stejně lehce jako v kuchyni u vás doma. Pohodlná sedačka ve tvaru písmene L i se sedacími polštáři je větší a pohodlnější než kdykoli předtím.

 

Ilustrace jsou čistě příkladné a mohou také zobrazovat zvláštní vybavení, příslušenství a dekorace vozidla, které nejsou součástí standardního rozsahu dodávky vozidel. Speciální vybavení je zahrnuto v aktuálním ceníku a je k dispozici za dodatečné náklady tam uvedené. Vyhrazujeme si právo provádět úpravy zařízení nebo vylepšení produktu v průběhu životního cyklu produktu, který není na fotografiích zobrazen. Za chyby a změny související s obsahem nepřebíráme žádnou odpovědnost.