Soukromý salonek

Ať se zastavíte kdekoli, váš stůl je vždy ten s nejlepším výhledem. Vychutnejte si dokonalý pocit z obýváku a čistou, uvolněnou svobodu na vaší Sunset Deck. Věřte nám, nikdy jste nejedli v tak exkluzivním prostředí!

Nejlepší místo v domě. Pokaždé.

Vaše paluba při západu slunce.

Vaše soukromá sluneční terasa je snadno dostupná přes integrované schůdky a samozřejmě z interiéru vozidla. Elegantní dřevěná podlaha, která by vypadala jako na luxusní jachtě, má protiskluzový povrch a dodá vaší soukromé terase jedinečný pocit. Tato pevná náhorní plošina vás zve k tomu, abyste si zkrátili hodiny a kochali se nádhernými výhledy, které se – v závislosti na vaší trase – mohou každým dnem měnit.

Získejte nový výhled.

S nekonečnou obrazovkou.

I když jsou všechny dveře vozidla zavřené, impozantní, zakřivené 3D panoramatické okno ze skutečného skla v zadní části poskytuje 180° výhled ven a zaplavuje interiér denním světlem. Když se složí nahoru, ještě více rozšiřuje salonek a vytváří grandiózní pocit prostornosti.

Proměna. Snadno.

Společná jídla, odpočinkové večery se spoustou místa pro nohy nebo další spací prostor – nastavitelný stůl lze snadno složit spolu s masivní bambusovou deskou a uložit pod lavici nebo – bez dalších polštářů – přeměnit na postel. Váš Venture S tak lze kdykoli rychle přizpůsobit vašim potřebám.

Na místě.

Multifunkční světlo.

Závěsné svítidlo, stropní světlomet nebo stropní svítidlo? Vy rozhodnete. Jednoduše umístěte stmívatelné multifunkční světlo, kamkoli potřebujete. Ve spojení s aplikací HYMER Connect App můžete také snadno vytvořit požadované náladové osvětlení prostřednictvím chytrého telefonu.

Perfektně sladěné. Do nejmenšího detailu.

Naše vybrané linie výbavy.

Látka nebo kombinace s kůží? Tradiční nebo moderní? Volba je na vás. Na druhou stranu prémiová kvalita a zpracování jsou součástí standardní výbavy. V kombinaci s naším jedinečným konceptem osvětlení se interiér vašeho HYMER Venture S jistě stane vaším novým oblíbeným místem – bez ohledu na zvolený styl a variantu designu.

Velká obrazovka. Na malém prostoru.

Mobilní projektor a plátno.

Užijte si soukromé promítání ve svém vlastním kině – kdykoli a kdekoli. Zažijte filmy jako nikdy předtím ve svém obytném voze s exkluzivním projektorem Alphatronics – živě promítaný na dodávané plátno.

Potřebujete funkční prostor?

Seznamte se s multifunkční stěnou.

HYMER Venture S

Zvolte si takovou výbavu vozu HYMER Venture S, která uspokojí všechny Vaše potřeby.