Instantní loft

Nepřijímejte žádné kompromisy, pokud jde o dobrý spánek. Instant Loft přináší kouzlo moderního městského bytu do vašeho Venture S – pro klidný spánek pod stromy, na útesech nebo na pláži. Posuňte se na novou úroveň nočního pohodlí a relaxace.

Vyspěte se na to.

Když je váš instantní loft plně rozvinutý, budete ohromeni jeho působivou světlou výškou a pocitem prostornosti. Nerušený výhled na přírodu z vaší soukromé střešní terasy vám umožní vychutnat si skutečný pocit svobody – s pohodlím luxusního střešního bytu. Ambientní osvětlení a stmívatelný stropní světlomet vytváří pohodovou náladu dlouho do noci, kterou si můžete nerušeně užívat díky integrované síti proti hmyzu.

Perfektní klima na spaní

Pneumatické stěny vašeho Instant Loft obsahují čtyřvrstvou izolaci, která vás nejen ochrání před horkem a chladem, ale také před světlem a hlukem. Jsou vyrobeny z extrémně robustního a odolného materiálu, který je více než vhodný do každého počasí. Skládací střecha, která se automaticky otevírá a zavírá, tak poskytuje vysoce využitelné rozšíření vašeho obytného prostoru, ve kterém si užijete maximální pohodlí a klidný spánek. A díky samostatně nastavitelnému vývodu ohřívače jej využijete i v zimě.

Relax, posunutý na jinou úroveň.

Luxusně vybavený prostor na spaní nesplní žádné přání – okolní osvětlení a chytré možnosti ukládání a nabíjení dotvářejí vaši vyhrazenou „úroveň relaxace“, která nabízí vynikající pohodlí díky našemu inovativnímu systému matrací.

Počítejte hvězdy. Při spánku na vzduchu.

Nastavitelný systém matrací.

Spací systém v HYMER Venture S je ve své třídě. V aplikaci HYMER Connect App můžete nastavit stupeň tuhosti dvoukomorového systému uvnitř vaší matrace proti bolesti zad Matrair. Můžete tak doslova spát s podporou vzduchu – na matraci, která nabízí podobný komfort jako vodní postel, ale s daleko větší stabilitou. Nehoupe se ani nepropadává a obejde se dokonce bez lamelového roštu, který díky nastavitelné tloušťce matrace není potřeba.

Dosáhněte další úrovně. Krok za krokem.

Pohodlné schůdky.

Nastupte pohodlně do svého Instant Loft přes velké osvětlené schody. Komfortní schůdky jsou také součástí konceptu inteligentního úložného prostoru v HYMER Venture S – pod nimi jsou další přihrádky a police. Ve skříni od podlahy ke stropu vedle koupelny je dostatek místa pro vaše oblečení. Další úložný prostor najdete také nad kabinou a ve výsuvu instalovaném v levém boxu sedadla.

HYMER Venture S

Zvolte si takovou výbavu vozu HYMER Venture S, která uspokojí všechny Vaše potřeby.