HYMER Venture S

Pro cesty vašich snů

HYMER Venture S definuje zcela novou kategorii vozidel – inovativní obytný automobil, který uspokojí ty nejnáročnější požadavky na design a funkci. Nastavuje nová měřítka spojením výrazného vzhledu a úzké karoserie s velkorysým vnitřním prostorem. Venture S jako exkluzivně vybavený off-road pro dvě osoby slibuje svobodu bez kompromisů.

Velké gesto, kompaktní tvar.

Inovativní koncept designu interiéru.

Nápadný exteriér není jediným vodítkem, že HYMER Venture S zpochybňuje status quo. HYMER Venture S svým vizionářským konceptem uspořádání vnitřního prostoru přináší revoluci do tradičního přístupu ke kempování. Zcela nová dimenze „života v dodávce“ se otevírá na dvou úrovních, vyznačujících se nejvyššími standardy pohodlí, designu a funkčnosti.

Koncepce designu interiéru

Obývací prostor
Ložnice
Kuchyně

Nové chápání světla.

Ambientní osvětlení.

Světlo je základní složkou našeho života. Světlo vytváří atmosféru, mění náladu a je životně důležité pro náš pocit pohody – stejně jako čtyřúrovňový koncept osvětlení v HYMER Venture S. Závěsné lampy a lampičky na čtení lze namontovat na různá místa ve vozidle, takže máte plnou kontrolu nad osvětlení. Můžete to upravit podle potřeby – snadno pomocí centrálního ovladače nebo aplikace HYMER Connect.

Multifunkční závěsná svítidla můžete umístit všude tam, kde si chcete ve vozidle odpočinout. Stmívatelné vnitřní osvětlení lze integrovat do různých scénářů osvětlení prostřednictvím chytré aplikace HYMER Connect App.

Pro větší pohodlí a bezpečnost jsou všechny schody vybaveny ambientním osvětlením, které navozuje dokonalou náladu při výstupu na „horní palubu“.

Komfort bez kompromisů.

Ve dvou patrech.

0
cm délka
0
lůžka
0
kg hmotnost*

* technicky přípustná celková hmotnost v provozním stavu

Silný výkon zaručen.

Nenechte se omezovat.

S výkonným hnacím ústrojím Mercedes-Benz Sprinter o výkonu 190 k, standardním pohonem všech kol, terénním odpružením, ochranným plechem a 16" pneumatikami s hroty (k dispozici také 18") budete mít všechny možnosti otevřené. Jasná LED světelná lišta, kterou můžete zapnout pomocí dálkového ovladače, promění noc v den a zajistí maximální viditelnost a bezpečnost.

Styl.

Bez omezení.

Venture S jasně vyjadřuje váš vztah k tvarům, barvám a celkovému vzhledu. Integrovaný přední design, polepy s voštinovým vzhledem a volitelné 18" pneumatiky působí bezkonkurenčním dojmem. Lak Raptor vyvinutý společností BASF je navíc obzvláště odolný vůči odletujícím kamínkům, takže můžete vyrazit do terénu bez obav o lak. poškození od třísek kamínků a nečistot.

Totální kontrola.

Na dosah ruky.

Jednotka Smart Connect Unit vám vždy poskytuje plnou kontrolu nad všemi kompatibilními systémy ve vašem Venture S. Ve spojení s aplikací HYMER Connect je tento inovativní systém prvním svého druhu v karavaningovém průmyslu.

Protože máte rádi věci jako na dlani:

Aplikace HYMER Connect

Tento inteligentní řídicí systém obytného vozu je řešením konektivity pro dnešek a zítřek, které výrazně zvyšuje vaši bezpečnost a pohodlí na cestách.

Chytrý úložný prostor,

kde to dává smysl

V HYMER Venture S najdete řešení pro vše, co na cestách potřebujete. Inteligentně umístěné odkládací přihrádky, police a úložné boxy optimálně využívají dostupný prostor – a tím i váš život.

HYMER Venture S

Zvolte si takovou výbavu vozu HYMER Venture S, která uspokojí všechny Vaše potřeby.