Pro jedinečný zážitek z dovolené

Moderní nábytek v ořechovém provedení je umístěn tak, aby poskytoval velkorysý pocit prostoru. Příjemnou atmosféru vytvářejí boční stěny potažené látkou. Na palubě je vše, co byste mohli potřebovat, abyste se kdekoli na světě cítili jako doma.

Interiér

Dekor nábytku Chiavenna Walnut v HYMER Grand Canyon S působí harmonicky a moderně. Světelné a konverzní funkce se přizpůsobí vašim spontánním prázdninovým výletům.

HYMER Grand Canyon S

HYMER Grand Canyon S má působivé posezení s velkým prostorem pro nohy a flexibilním skládacím stolem. Se světlou výškou 192 cm má tato obytná dodávka dostatečný prostor i pro vyšší lidi, aby se mohli pohodlně pohybovat uvnitř vozidla.

HYMER Grand Canyon S

Veškeré čalounění v HYMER Grand Canyon S bylo vyrobeno v nejvyšší kvalitě. Sedadla řidiče a spolujezdce jsou čalouněna stejnou látkovou kombinací jako obytná část, takže sedací část má harmonický vzhled.

HYMER Grand Canyon S

Světlá povrchová úprava nábytku Chiavenna Walnut krásně ladí s moderní povrchovou úpravou podlahy Toronto. Interiér HYMER Grand Canyon S tak působí příjemně.

HYMER Grand Canyon S

Sedadla řidiče a spolujezdce jsou čalouněna stejnou textilií jako obytná část a lze je snadno otočit do prostoru pro sezení. Vyhřívání sedadel je k dispozici pro sedadla v kabině. Vysoce exkluzivní celokožená varianta čalounění Grigio je pro toto vozidlo k dispozici jako volitelný doplněk.

HYMER Grand Canyon S

Pokud potřebujete jen malý stolek, lze velikost stolní desky v několika krocích snadno zmenšit .

HYMER Grand Canyon S

LED pásková světla jsou stmívatelná a lze je snadno nastavit tlakem prstu. Jsou vybavena praktickou funkcí paměti: tj. nastavení intenzity světla je uloženo při vypnutí, a bude automaticky použito při opětovném zapnutí světla.

 

Obrázky jsou čistě ilustrační a mohou zobrazovat zvláštní vybavení, příslušenství a dekorace vozidla, které nejsou součástí standardního rozsahu dodávky vozidel. Speciální vybavení je zahrnuto v aktuálním ceníku a je k dispozici za příplatek. Vyhrazujeme si právo provádět úpravy zařízení nebo vylepšení produktu v průběhu životního cyklu produktu, který není na fotografiích zobrazen. Za chyby a změny související s obsahem nepřebíráme žádnou odpovědnost.