Na perfektní večeři

Kompaktní, ale ne příliš malý prostor i pro velké hrnce. Můžete je naplnit všemi ingrediencemi, které jste přetím uložili do velkého úložného prostoru a do 90-l chladničky s mrazničkou.

HYMER Grand Canyon S

Kompaktní kuchyňská část v HYMER Grand Canyon S vám poskytne vše, co potřebujete k přípravě chutných jídel. Praktická kombinace sporák / dřez se dvěma varnými zónami je prostorově úsporná a přesto funkční. Ve velkém dřezu HYMER Grand Canyon S lze čistit i velké hrnce.

HYMER Grand Canyon S

Velké výsuvné zásuvky poskytují dostatek úložného prostoru pro všechno potřebné kuchyňské náčiní. Rozdělená zásuvka na příbory zajistí, že všechny vaše příbory, vařečky a další kuchyňské potřeby jsou úhledně uloženy.

HYMER Grand Canyon S

Pro zvětšení pracovní plochy lze snadno do spáry koncového profilu kuchyňské linky zavěsit praktický nástavec.

HYMER Grand Canyon S

Lednička s poloviční výškou nechává volný průhled dozadu a umocňuje dojem velkého prostoru. Během vaření lze nádobí umístit na praktický povrch lednice. I v případě, že budete v HYMERU delší dobu cestovat po odlehlých oblastech, odkládací skříňky nad kuchyňskou částí vám poskytnou dostatek prostoru pro vše potřebné.

HYMER Grand Canyon S

Velká lednička s integrovaným mrazákem má kapacitu 90 litrů.

 

Obrázky jsou čistě ilustrační a mohou zobrazovat zvláštní vybavení, příslušenství a dekorace vozidla, které nejsou součástí standardního rozsahu dodávky vozidel. Speciální vybavení je zahrnuto v aktuálním ceníku a je k dispozici za příplatek. Vyhrazujeme si právo provádět úpravy zařízení nebo vylepšení produktu v průběhu životního cyklu produktu, který není na fotografiích zobrazen. Za chyby a změny související s obsahem nepřebíráme žádnou odpovědnost.