Útulné a klidné noci

HYMER Grand Canyon S je standardně vybaven komfortním spacím systémem. Vysoce kvalitní postele s pružinovými rámy a s matracemi ze studené pěny poskytují dobrý noční spánek a skvělé místo k odpočinku.

HYMER Grand Canyon S

Díky rozšíření karoserie má HYMER Grand Canyon S zvlášť velký interiér s prostorem pro velkou postel o rozměrech 195 × 135 cm.

HYMER Grand Canyon S

Okna na zadních dveřích jsou standardně vybavena sítěmi proti hmyzu a také žaluziemi, které vás chrání před nepříjemným hmyzem a zvědavýma očima.

HYMER Grand Canyon S

Rámy s diskovými pružinami, které jsou standardně instalovány na všech postelích HYMER, slibují pohodlné noci. Každá část těla je podporována ideálním protitlakem pro pohodlný a klidný spánek. Jednotlivé talířové pružiny optimálně rozdělují hmotnost tak, aby nedocházelo k žádným otlakům.

HYMERR Grand Canyon S

Volitelná zvedací střecha okamžitě vykouzlí ložnici pro další dvě osoby. Výsledná postel je velká 200 x 122 cm a je vybavena komfortním spacím systémem HYMER, který vám poskytne kvalitní spánek.

HYMER Grand Canyon S

Spací střecha je snadno dostupná přes robustní hliníkový žebřík.

 

Obrázky jsou čistě ilustrační a mohou zobrazovat zvláštní vybavení, příslušenství a dekorace vozidla, které nejsou součástí standardního rozsahu dodávky vozidel. Speciální vybavení je zahrnuto v aktuálním ceníku a je k dispozici za příplatek. Vyhrazujeme si právo provádět úpravy zařízení nebo vylepšení produktu v průběhu životního cyklu produktu, který není na fotografiích zobrazen. Za chyby a změny související s obsahem nepřebíráme žádnou odpovědnost.