Jedinečně vybavené: nejlepší výlety vyžadují správnou přípravu. ERIBA Touring 820 je dodáván s rozsáhlou výbavou s četnými inteligentními řešeními, která vám zajistí, že se budete cítit pohodlně kdekoli.

Samonivelační stabilizátory

Eriba Touring 820

Hydraulické stabilizátory zvedají karavan ERIBA Touring 820 do vodorovné polohy pouhým stisknutím tlačítka.

Noční podpis ve venkovním prostoru

Eriba Touring 820

Zvláštním prvkem nového designu je noční LED osvětlení, díky němuž je váš ERIBA Touring 820 vždy ve správném světle.

Hliníkové ráfky s dvojitým paprskem ERIBA

Eriba Touring 820

Prvotřídní hliníkové ráfky dodávají karavanu výrazný styl.

Okolní osvětlení

Eriba Touring 820

Nepřímé a stmívatelné osvětlení nasvěcuje vnitřní prvky a vytváří příjemnou a domáckou atmosféru.

ERIBA Smart Home

Eriba Touring 820

Systém Smart Home ovládá ohřívač teplé vody a klimatizaci a zobrazuje také stav baterie a vodní nádrže a to vše z pohodlí digitálního ovládacího panelu nebo aplikace ERIBA Smart Home.

Lehká podlaha GRP

Eriba Touring 820

Lehká podlaha GRP je díky svému designu zcela bez dřeva, je extrémně robustní a odolná vůči povětrnostním vlivům. Poskytuje spolehlivou ochranu před kamínky, silnicí a nečistotami.

 

Obrázky jsou čistě ilustrační a mohou zobrazovat zvláštní vybavení, příslušenství a dekorace vozidla, které nejsou součástí standardního rozsahu dodávky vozidel. Speciální vybavení je zahrnuto v aktuálním ceníku a je k dispozici za příplatek. Vyhrazujeme si právo provádět úpravy zařízení nebo vylepšení produktu v průběhu životního cyklu produktu, který není na fotografiích zobrazen. Za chyby a změny související s obsahem nepřebíráme žádnou odpovědnost.