Chtěli byste přidat ještě více osobního stylu k vašemu karavanu ERIBA Touring 820? Pak si můžete vybrat z mnoha atraktivních doplňků, z nichž některé najdete zde. Náš prodejce HYMER vás rád informuje o kompletní nabídce.

Nosič jízdních kol

Eriba Touring 820

Aby bylo zajištěno, že jste kdekoli a kdykoli flexibilní, může nosič oje 130 x 79 x 45 cm pojmout dvě kola o hmotnosti až 50 kg a je také vhodný pro elektronická kola.

Solární instalace

Eriba Touring 820

Řízená solární instalace dodává energii 2 x 90 W, díky čemuž je karavan ještě víc soběstačný.

Pohon s dálkovým ovládáním

Eriba Touring 820

Praktický tahač umožňuje elektrické zapojení a rozpojení - jednoduše pomocí dálkového ovladače.

Střešní markýza

Eriba Touring 820

Extrémně lehká markýza střechy o rozměrech 500 x 300 cm se kompaktně hodí ke křivce střechy, aniž by se karavan rozšířil.

Protiskluzový systém

Eriba Touring 820

S volitelným protiskluzovým systémem karavan automaticky zareaguje jemným brzděním, pokud je detekován jakýkoli výkyvný pohyb.

Multimediální balíček

Eriba Touring 820

S 32 "LED TV, DSP boxem, DAB + rádiem a digitální satelitní anténou vám multimediální balíček umožní vychutnat si celou škálu zábavy i na cestách.

 

Obrázky jsou čistě ilustrační a mohou zobrazovat zvláštní vybavení, příslušenství a dekorace vozidla, které nejsou součástí standardního rozsahu dodávky vozidel. Speciální vybavení je zahrnuto v aktuálním ceníku a je k dispozici za příplatek. Vyhrazujeme si právo provádět úpravy zařízení nebo vylepšení produktu v průběhu životního cyklu produktu, který není na fotografiích zobrazen. Za chyby a změny související s obsahem nepřebíráme žádnou odpovědnost.