Představujeme ERIBA Touring 820.

Výrazný vzhled

Eriba Touring 820

Kultovní řada karavanů ERIBA Touring, která se vždy vyznačovala nápadným vzhledem, má novou vlajkovou loď v podobě ERIBA Touring 820. S výrazně větší délkou cca 8,50 metru představuje nový typ karavanového designu.

Noční podpis ve venkovním prostoru

Eriba Touring 820

Noční LED osvětlení způsobuje, že se vzhled karavanu ERIBA Touring 820 jeví obzvlášť ušlechtilý.

Tónovaná panoramatická okna

Eriba Touring 820

Panoramatická okna nového vozidla s tandemovou nápravou poskytují 180° panoramatický výhled a zdůrazňují extravagantní design exteriéru.

Vynikající detaily z nerezové oceli

Eriba Touring 820

Manipulační kliky, nárazník a zástěrka jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli a doplňují stylový vzhled karavanu.

Eriba Touring 820

Kompletní křišťálově stříbrná, hladká kovová vnější obložení vozu jasně odlišuje ERIBA Touring 820 od ostatních karavanů.

Eriba Touring 820

Robustní manévrovací rukojeť vpředu a manévrovací rukojeť přes celou zadní stranu usnadňují manévrování karavanu v kempu.

Exkluzivní design interiéru

Eriba Touring 820

Design interiéru je moderní a připomíná design jachty díky zaoblenému tvaru karavanu. 180 ° panoramatický salonek v přední části se může pochlubit všestranným výhledem a extra vysoké sedáky poskytují ještě větší pohodlí při sezení.

180° panoramatický výhled

Eriba Touring 820

Díky velkým tónovaným panoramatickým oknům téměř mizí hranice mezi interiérem a exteriérem, což vytváří pocit svobody a umožňuje užívat si výhled na krajinu den co den.

Stůl lze spustit

Eriba Touring 820

Snížení stolu v prostoru k sezení je jako "dětská" hra, která umožňuje vytvořit další lůžko.

Další místo na spaní

Eriba Touring 820

Pro přední část sedadla je k dispozici doplňkový polštář, který lze použít k přeměně místa k sezení na přistýlku.

Spolehlivé zatemňovací rolety

Eriba Touring 820

Všechna přední a zadní okna, stejně jako pevné zasklení v zakřivených částech, jsou vybavena žaluziemi, které mohou ztmavit vnitřek vozidla a chránit před zvědavýma očima.

Stylový a moderní

Eriba Touring 820

ERIBA Touring 820 se mimo jiné vyznačuje pečlivě vybraným a vysoce kvalitním koženým čalouněním, jakož i odpovídajícími dekoračními polštáři se vzorem Pepita.

Optimální distribuce tepla

Eriba Touring 820

Nábytek s odvětráváním vzadu zajišťuje, že horký vzduch je dobře distribuován v celém vozidle a zajišťuje optimální účinnost vytápění. A co víc, proud vzduchu zabraňuje kondenzaci vlhka na oknech v zimě.

Exkluzivní vzhled

Eriba Touring 820

Pracovní plocha v jedinečné, přepracované kuchyňské jednotce pokračuje stěnou ke stropu a poskytuje kuchyni vizuální rámec.

Obrovské množství úložného prostoru

Eriba Touring 820

Extra široké a hluboké kuchyňské zásuvky s měkkým dotykovým uzavíracím mechanismem Servo, další skříňka ve střední výšce, prostorná horní skříňka a integrovaný výsuvný zásobník na kávovar poskytují dostatek úložného prostoru v kuchyni.

Užitečné pro láhve

Eriba Touring 820

Úložný prostor zapuštěný do kuchyňské pracovní desky je obzvláště vhodný pro skladování lahví a jiných vysokých předmětů.

Eriba Touring 820

Okno ERIBA Touring 820.

Obrovská kapacita chladničky

Eriba Touring 820

Kompresorová chladnička s nočním režimem je vysoce efektivní a nabízí velké množství místa pro vaše potraviny.

Eriba Touring 820

Velký příborník s osvětlenou vitrínou nebo minibarem hned vedle vstupních dveří poskytuje prostor pro 32" televizor, který je k dispozici jako součást balíčku.

Eriba Touring 820

Hned vedle vstupu je umístěna skříň pro vaše oblečení, která je vysoká od podlahy ke stropu.

Eriba Touring 820

Ve druhé škříni (od podlahy ke stropu) jsou police a tyč na oblečení, které zajišťují, aby všechny vaše věci byly uklizené.

Útulný prostor na spaní

Eriba Touring 820

Postele ve tvaru písmene V kombinují vzadu výhody jednolůžkových a dvoulůžkových postelí. Tvar usnadňuje pohodlný vstup a výstup z postele.

Velký povrch postele

Eriba Touring 820

Extra velký povrch postele zajišťuje klidný noční spánek s více než dostatkem místa pro dvě osoby.

Obrovský úložný prostor

Eriba Touring 820

Lamelový rám zadních lůžek lze sklopit nahoru a zajistit tak snadný přístup do úložného prostoru pod ním. Konzoly zajišťují roštový rám v otevřeném stavu.

Oddělené spací a obytné prostory

Eriba Touring 820

Prostor pro spaní lze snadno a rychle oddělit od obývacího prostoru pomocí sklopné "opony".

Koupelna se samostatnou sprchou

Eriba Touring 820

V koupelně je mimo jiné pozoruhodná její samostatná sprcha s dřevěným roštem.

Eriba Touring 820

Na umyvadle je dostatek místa pro uložení mýdla a dalších toaletních potřeb a vaše zubní kartáčky lze elegantně uložit do sousedního držáku zubních kartáčků.

Eriba Touring 820

Samostatnou sprchu lze oddělit sklopnými sprchovými dvířky, které chrání zbytek koupelny před stříkáním vody.

Eriba Touring 820

V praktické koupelnové skříňce je prostor pro uložení nejrůznějších kosmetických a koupelnových doplňků.

 

Obrázky jsou čistě ilustrační a mohou zobrazovat zvláštní vybavení, příslušenství a dekorace vozidla, které nejsou součástí standardního rozsahu dodávky vozidel. Speciální vybavení je zahrnuto v aktuálním ceníku a je k dispozici za příplatek. Vyhrazujeme si právo provádět úpravy zařízení nebo vylepšení produktu v průběhu životního cyklu produktu, který není na fotografiích zobrazen. Za chyby a změny související s obsahem nepřebíráme žádnou odpovědnost.