HYMER třídy B ModernComfort T

142 litrová lednička s mrazákem udržuje jídlo rychle křehké a svěží. Mírně nakloněné uspořádání nábytku se odráží také v jednotlivých detailech, jako jsou například dveře horní skříňky a umyvadlo v koupelně, což vede k individuálnímu a vysoce výraznému designu.

HYMER třídy B ModernComfort T

Elegantní kuchyně nabízí dostatek úložného prostoru pro nádobí a zásoby ve formě velké skříňky na stropě a mimořádně široké zásuvky. Kuchyňské zásuvky se také zavírají jemně a tiše díky mechanickým zavíracím mechanismům Servo.

HYMER třídy B ModernComfort T

I když se dřez a sporák používají, rozšířená pracovní deska vytváří velký prostor pro práci. Standardní odpadkový koš uvnitř kuchyňské skříňky lze v případě potřeby zavěsit na vnější stranu skříňky, aby byl umožněn snadný přístup. Praktický závěsný pásek na boku chladničky umožňuje variabilní uspořádání háčků na utěrky dle potřeby.

 

Obrázky jsou čistě ilustrační a mohou zobrazovat zvláštní vybavení, příslušenství a dekorace vozidla, které nejsou součástí standardního rozsahu dodávky vozidel. Speciální vybavení je zahrnuto v aktuálním ceníku a je k dispozici za příplatek. Vyhrazujeme si právo provádět úpravy zařízení nebo vylepšení produktu v průběhu životního cyklu produktu, který není na fotografiích zobrazen. Za chyby a změny související s obsahem nepřebíráme žádnou odpovědnost.