HYMER třídy B ModernComfort T

Koupelna ve vozidle HYMER Třídy B ModernComfort T je rozdělena do dvou vizuálně odlišných oblastí. Na jedné straně je prostorná sprcha s výškou 1,94 metru, na druhé straně toaletní stolek plus integrované umyvadlo a boční police.

HYMER třídy B ModernComfort T

Upínací popruhy v koupelnové skříňce umožňují přehledné uspořádání a bezpečné uložení mnoha doplňků do koupelny. Zvýšený úložný prostor poskytuje místo pro šampony, spreje na vlasy a podobně.

HYMER třídy B ModernComfort T

Koupelnové skříňky jsou zabudovány do zdi a vytvářejí moderní liniový vzhled.

HYMER třídy B ModernComfort T

Vpravo od dveří koupelny do mírně skloněné stěny je integrována další koupelnová skříňka - je opatřena napínacími popruhy, které udržují obsah v bezpečí. Tato skříň je dostatečně vysoká, aby pojala i největší koupelnové doplňky.

HYMER třídy B ModernComfort T

Ve zdi vedle lavice je dokonce vestavěný úložný prostor pro knihy a časopiy pro čtení při návštěvě koupelny.

HYMER třídy B ModernComfort T

Před opuštěním vozidla můžete svůj oděv rychle zkontrolovat ve velkém zrcadle umístěném uvnitř dveří koupelny. Různé háčky na oblečení v koupelně znamenají, že vaše ručníky, župany a podobné věci jsou vždy na svém správném místě.

HYMER třídy B ModernComfort T

Světlo zabudované do sprchy zajišťuje v koupelně HYMER Třídy B ModernComfort T příjemné osvětlení.

 

Obrázky jsou čistě ilustrační a mohou zobrazovat zvláštní vybavení, příslušenství a dekorace vozidla, které nejsou součástí standardního rozsahu dodávky vozidel. Speciální vybavení je zahrnuto v aktuálním ceníku a je k dispozici za příplatek. Vyhrazujeme si právo provádět úpravy zařízení nebo vylepšení produktu v průběhu životního cyklu produktu, který není na fotografiích zobrazen. Za chyby a změny související s obsahem nepřebíráme žádnou odpovědnost.