Hymermobil třídy B ModernComfort I

142 litrová lednička s mrazákem udržuje jídlo křehké a svěží. Mírně nakloněné uspořádání nábytku je charakteristické v takových detailech, jako jsou například dveře horní skříňky a umyvadlo v koupelně, což má za následek individuální a vysoce výrazný design.

Hymermobil třídy B ModernComfort I

Elegantní kuchyně nabízí dostatek úložného prostoru pro nádobí díky velké skříňce na stropě a mimořádně širokým zásuvkám. Kuchyňské zásuvky se také uzavírají jemně a tiše díky mechanickým zavíracím mechanismům Servo.

Hymermobil třídy B ModernComfort I

I když se dřez a sporák používají, rozšířená pracovní deska poskytuje velký prostor pro práci. Standardní odpadkový koš uvnitř kuchyňské linky lze v případě potřeby zavěsit na vnější stranu linky, aby byl umožněn snadný přístup. Praktický závěsný pásek na boku chladničky umožňuje variabilní uspořádání háčků na utěrky dle potřeby.

 

Obrázky jsou čistě ilustrační a mohou zobrazovat zvláštní vybavení, příslušenství a dekorace vozidla, které nejsou součástí standardního rozsahu dodávky vozidel. Speciální vybavení je zahrnuto v aktuálním ceníku a je k dispozici za příplatek. Vyhrazujeme si právo provádět úpravy zařízení nebo vylepšení produktu v průběhu životního cyklu produktu, který není na fotografiích zobrazen. Za chyby a změny související s obsahem nepřebíráme žádnou odpovědnost.