Integrovaný obytný vůz HYMER Třídy B ModernComfort I vyniká obzvláště lehkou a stabilní karoserií na podvozku Mercedes-Benz Sprinter.

HYMER Třídy B ModernComfort I je perfektním výsledkem úspěšného partnerství mezi společnostmi Mercedes-Benz a HYMER. Vozidla řady ModernComfort jsou prvními obytnými vozy, ve kterých se speciálně vyvinutý motor nového vozu Mercedes-Benz Sprinter sloučil s podvozkem od výrobce obytných vozů HYMER.

Díky kombinaci oceněného podvozku HYMER SLC, proslulé technologie PUAL a lehké podlahy GRP kombinuje tato nová generace obytných automobilů zvláště lehké a stabilní tělo se zvýšenou bezpečností a pohodlím při řízení. Podvozek SLC byl korunován Evropskou inovační cenou a vyznačuje se zvláště prostornou dvojitou podlahou, ve které jsou umístěny všechny technické komponenty, jako je instalatérství, elektrika a topení, jakož i nádrž na čerstvou a odpadní vodu. Dvojitá podlaha je také přístupná a naložitelná zevnitř i zvenčí vozidla. Dvojitá podlaha také zajišťuje rovné horní patro v celém obytném prostoru.

Automobilový design exteriéru splňuje moderní koncept interiéru

Z vnějšku vynikají modely HYMER Třídy B ModernComfort I díky jejich nápadně automobilovému vzhledu. Okamžitě upoutá centrální vysoce kvalitní lesklá černá mřížka chladiče s volitelnými chromovanými detaily. LED mlhová světla s integrovanými obloukovými světly také hladce zapadají do předního designu. Viditelná černá garážová skříň ve tvaru difuzéru pod zadní světelnou lištou odráží přední design a vytváří harmonický celkový efekt sportovní elegance.

HYMER třídy B ModernComfort I

Přednosti

  • EXKLUZIVNĚ: první karavan na světě, který spojil nový motor Mercedes-Benz Sprinter s oceněným podvozkem HYMER SLC
  • PRVNÍ NA SVĚTĚ: integrované obytné automobily do délky 6,99 m s hmotností v provozním stavu do 3 tun
  • Volitelné užitečné zatížení 1,5 t s max. přípustnou hmotností naloženého vozidla 4,5 t
  • Pohodlné vstupní dveře široké 60 cm
  • Velká 142-l lednice jako standard
  • Ještě větší svoboda a soběstačnost díky velké nádrži na sladkou vodu o objemu 180 l a nádrži na odpadní vodu o objemu 150 l - dokonce i ve vozidlech do délky 7 m
  • Velký nákladový prostor s vnějším přístupem a extra hluboký sklepní prostor, který je přístupný zevnitř vozidla
  • Víceúčelová dvojitá podlaha o výšce 36 cm s funkcí přetížení, včetně podlahové úrovně obytné plochy - jako dodatečný úložný prostor, vylepšená izolace a celková zimní izolace ve standardní výbavě
  • Obrovský úložný prostor s ložnou výškou až 1,23 m
  • HYMER LED světlomet a hybridní zadní světlo