Nový polointegrovaný obytný vůz HYMER Tramp S je první svého druhu v mnoha ohledech.

Interiér se může pochlubit útulným prostředím s moderními designérskými prvky, které jsou typické pro HYMER, inteligentním konceptem osvětlení a zvláště velkorysým pocitem prostoru. Je to také první z našich 3,5 tunových modelů založených na osvědčeném a technologicky dokonalém podvozku s pohonem předních kol Mercedes-Benz s originálním rámem.

Díky své snadné manipulaci je také ideálním prvním HYMEREM pro každého, kdo chce na vysoké úrovni vstoupit do světa motorismu.

Hlavní výhody

 • Polointegrované vozidlo postavené na novém podvozku Mercedes-Benz Sprinter s pohonem předních kol plus komplexní asistenční a multimediální systémy
 • Rovné patro se světlou výškou 2,04 metrů po celé obytné ploše
 • Volitelně dostupné rozkládací lůžko
 • Čtyři sedačky ve směru jízdy (včetně dvou snadno použitelných sklopných sedadel)
  • Skládací stůl pro lepší přístup z kabiny do obytného prostoru
  • Ergonomicky optimalizovaný design koupelny a sprchy s velkými zrcadly a uživatelsky příjemným osvětlením
  • Moderní design interiéru ve světlém barevném provedení s obzvlášť velkým prostorem
  • Pečlivě vybrané nábytkové komponenty v dřevěném provedení pro příjemnou atmosféru na palubě
   • Zvýšená soběstačnost díky sériově vyráběnému horkovzdušnému vytápěcímu systému s naftovým motorem, s kotlem a kompresorovou lednicí 152 l
    • Velký zavazadlový prostor
    • Nižší hmotnost díky pohonu předních kol

Optimální izolace

HYMER Tramp S

Důležitou součástí dlouhodobé high-tech konstrukce jsou PUAL pěnové stěny s hliníkovou vnitřní a vnější vrstvou. Vynikající izolace PU pěny s uzavřenými póry zaručuje příjemné teploty po celý rok a zajišťuje nízkou spotřebu plynu v zimě.

Motor Mercedes-Benz Sprinter

HYMER Tramp S

HYMER Tramp S je vybaven nově vyvinutým motorem Mercedes-Benz Sprinter. To poskytuje vozidlu silné srdce s výkonem 143 k pro pohon s vysokým točivým momentem a s optimálním přenosem výkonu.

Bezpečnost na silnici s řadou asistenčních systémů řidiče

HYMER Tramp S

Během vaší cesty se můžete na vynikající asistenční systémy, které vám poskytnou vysoký stupeň bezpečnosti a pohodlí při řízení. To zmírňuje stres z jízdy, takže vždy do cíle dorazíte uvolněně.

Úroveň podlaží obytné plochy

HYMER Tramp S

Z kabiny řidiče až do spacího prostoru je interiér obytného prostoru zcela bez schodů.

Zvýšená soběstačnost

HYMER Tramp S

Protože je poháněn dieselovým motorem, horkovzdušný topný systém s kotlem snižuje spotřebu plynu a zvyšuje vaši soběstačnost, když jste kdekoli na cestách. I energeticky úsporná 12V lednička o objemu 152 l zvyšuje soběstačnost vozidla.

 

Ilustrace jsou čistě příkladné a mohou také zobrazovat zvláštní vybavení, příslušenství a dekorace vozidla, které nejsou součástí standardního rozsahu dodávky vozidel. Speciální vybavení je zahrnuto v aktuálním ceníku a je k dispozici za dodatečné náklady tam uvedené. Vyhrazujeme si právo provádět úpravy zařízení nebo vylepšení produktu v průběhu životního cyklu produktu, který není na fotografiích zobrazen. Za chyby a změny související s obsahem nepřebíráme žádnou odpovědnost.