Sbohem všednosti, vítej dobrodružství!

Nový HYMER Free S, založený na podvozku Mercedes Sprinter s pohonem předních kol, nabízí snad nejpohodlnější způsob, jak být spontánní.

Ještě sportovnější díky novému podvozku

HYMER Free S

HYMER Free S 600 je postaven na nejnovějším podvozku Mercedes-Benz Sprinter s pohonem předních kol. To znamená, že nabízí obzvláště velkou trakci a pohodlí při jízdě. Zážitek z dynamické jízdy je zaručen standardním motorem o výkonu 143 koní. Díky doplňkům, jako je automatická převodovka 9G, se jízdní komfort ještě zvýší. Navíc odlehčený model Mercedes-Benz Sprinter s pohonem předních kol má velké rezervy užitečného zatížení.

 

Obrázky jsou čistě ilustrační a mohou zobrazovat zvláštní vybavení, příslušenství a dekorace vozidla, které nejsou součástí standardního rozsahu dodávky vozidel. Speciální vybavení je zahrnuto v aktuálním ceníku a je k dispozici za příplatek. Vyhrazujeme si právo provádět úpravy zařízení nebo vylepšení produktu v průběhu životního cyklu produktu, který není na fotografiích zobrazen. Za chyby a změny související s obsahem nepřebíráme žádnou odpovědnost.