Ideální prostor pro všechny milovníky vaření na cestách.

Spousta úložného prostoru

ERIBA Nova Light

V kuchyni se do prostorných skříněk a do hlubokých zásuvek se servo měkkými uzavíracími mechanismy vejde ohromné ​​množství hrnců a pánví, nádobí a příborů pro vaše cesty.

Ideální vybavení pro vaření

ERIBA Nova Light

Vše, co potřebujete v kuchyni k vaření, najdete i v nejmenším prostoru ERIBA Nova Light: dřez, sporák se 3 hořáky, lednička i praktické možnosti skladování. Sporák se 3 hořáky má elektrické zapalování, bezpečnostní zařízení, protipožární ochranu a skleněný kryt.

Kuchyňská pracovní deska s dostatkem prostoru pro Vaši krativitu

ERIBA Nova Light

Prostorná kuchyňská pracovní deska vám umožňuje pustit se do objevování své kulinářské cesty. Díky velkému prostoru, který nabízí vynikající pracovní plocha, je tu vždy dostatek místa pro přípravu jídel.

Horní skříňky

ERIBA Nova Light

Talíře, kelímky i koření lze snadno skladovat v horní skříňce.

Chladnička s kapacitou 80 litrů

ERIBA Nova Light

Super kompaktní kuchyň v ERIBA Nova Light má i prostor pro lednici s kapacitou 80 litrů.

 

Obrázky jsou čistě ilustrační a mohou zobrazovat zvláštní vybavení, příslušenství a dekorace vozidla, které nejsou součástí standardního rozsahu dodávky vozidel. Speciální vybavení je zahrnuto v aktuálním ceníku a je k dispozici za příplatek. Vyhrazujeme si právo provádět úpravy zařízení nebo vylepšení produktu v průběhu životního cyklu produktu, který není na fotografiích zobrazen. Za chyby a změny související s obsahem nepřebíráme žádnou odpovědnost.