Úložný prostor

Ať už se jedná o dvojitou podlahu, šatní skříň, zásuvky nebo úložné prostory - možnosti úložného prostoru v HYMER MasterLine T třídy B jsou téměř nevyčerpatelné.

HYMER B-ML T 780

Každý roh je optimálně využit: V oblasti hlavy nad kabinovými sedadly řidiče a spolujezdce je praktická úložná police s dostatkem prostoru pro uložení předmětů, které byste měli mít během jízdy po ruce.

HYMER B-ML T 780

Skříň na jedné straně má tyč na oděvy, kde lze šaty úhledně zavěsit na ramínka. Skříň naproti je vybavena policí, která zajišťuje pořádek a přehlednost.

HYMER B-ML T 780

Hned vedle vstupních dveří je další úložný prostor, ve kterém si při vstupu do obytného automobilu najdou své místo klobouky, deštníky a další cestovní potřeby. Před opuštěním vozidla můžete rychle zkontrolovat svůj outfit ve velkém zrcadle.

HYMER B-ML T 780

Zásuvka pod sedací soupravou nabízí další úložný prostor.

HYMER B-ML T 780

Pod oběma oddělenými postelemi v zadní části vozidla je umístěna prostorná skříň. Do skříně lze snadno dosáhnout pomocí dveří nebo sklopného roštu.

HYMER B-ML T 780

Prostorná dvojitá podlaha s výškou 36 centimetrů nabízí dostatek prostoru pro všechny technické komponenty i prostorné přihrádky v suterénu, které enormně rozšiřují úložný prostor HYMER třídy B MasterLine T.

 

Ilustrace jsou čistě příkladné a mohou také zobrazovat zvláštní vybavení, příslušenství a dekorace vozidla, které nejsou součástí standardního rozsahu dodávky vozidel. Speciální vybavení je zahrnuto v aktuálním ceníku a je k dispozici za dodatečné náklady tam uvedené. Vyhrazujeme si právo provádět úpravy zařízení nebo vylepšení produktu v průběhu životního cyklu produktu, který není na fotografiích zobrazen. Za chyby a změny související s obsahem nepřebíráme žádnou odpovědnost.